LKS Nafciarz Bóbrka Nip- 684-20-74-031 - strona nieoficjalna

DOBRA PASSA TRWA!!!

ROTAR WĘGLÓWKA  2 : 3 NAFCIARZ BÓBRKA

BRAMKI: M.WULW, R. WULW , SZ.PRZYBYŁA

CZWARTY MECZ BEZ PORAŻKI I OBY TAK DALEJ!!!

W NIEDZIELE 14.10 NA WŁASNYM STADIONIE ZMIERZYMY SIĘ Z BŁĘKITNYMI Z JASIENICY ROSIELNEJ.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA

PEWNA WYGRANA!!!

• autor: Kamil159369, 2018-09-17 08:53

NARESZCIE ZWYCIĘSTWO!!!

Nafciarze po dobrej grze wygrywają w Dukli z Beskidem Równe 3:0.

Gole strzelali : M.Wulw, W. Gromek, K. Tarnowski.

GRATULUJEMY!!!

Kolejny mecz w Bóbrce o GODZ.12:00 z LKS GŁOWIENKA!

BOLESNA PORAŻKA

• autor: Kamil159369, 2018-09-07 13:11

NIE BYŁO PRZYSŁOWIOWEGO DO TRZECH RAZY SZTUKA!!!

Bolesną porażkę odnotowali nafciarze w ostatnią niedzielę w Pustynach, 7:2!!!! Bramki dla naszej drużyny zdobyli:  W.Gromek-głową, K.Tarnowski-z wolnego.O tym meczu nie ma sensu wiele pisać, słaba gra, wola walki jak była to przez parę minut meczu!!! To na pewno nie były pierwsze oznaki przemęczenia sezonem,jeszcze dużo meczy przed nami i trzeba w końcu zacząć zdobywać punkty!!!

Nafciarz Bóbrka : Jasiołka Jaśliska

W niedzielę o godz.13:00 na stadionie w Bóbrce!!!

CZAS NA PRZEŁAMANIE!!!

ZAPRASZAMY!!!

DRUGA KOLEJKA, DRUGA PORAŻKA!

• autor: Kamil159369, 2018-08-27 14:31

DRUGA PORAŻKA!

Nafciarz w niedziele na własnym stadionie podejmował drużynę z Lubatowej. Przy ulewnym deszczu obie drużyny zaczęły pierwszą połowę. Pogoda wcale źle nie wpłynęła na piłkarzy,widać było chęć gry i zaangażowanie u zawodników z jednej i z drugiej strony. Pierwsi groźną sytuację stworzyli nasi,po szybkiej akcji z lewej strony w polu karnym został sfaulowany nasz napastnik,sędzia bez namysłu pokazał na 11 metr. Niestety bramkarz gości sparował piłkę w bok ,a dobitka otarła się jedynie o poprzeczkę. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił i do szatni 0:0.

Po zmianie stron obie drużyny dalej prezentowały dobry futbol, groźne strzały przechodziły minimalnie obok,albo lądowały w rękawicach dobrze dysponowanych obydwu bramkarzy. Groźniejsze strzały zaczęli oddawać goście,przy niektórych dobitkach piłka trafiała na słupku,poprzeczce,a raz nasz obrońca piłkę wybił z linii bramkowej. Szczęście niestety nie trwało do 90 minuty,goście w 65 minucie strzelili pierwszego gola, a 85 minucie dołożyli na 0:2! i takim rezultatem zakończył się mecz.

Za tydzień jedziemy do Pustyn powalczyć o pierwsze punkty,początek meczu o godz.13:00. ZAPRASZAMY

PORAŻKA NA POCZĄTEK!

• autor: Kamil159369, 2018-08-20 11:31

PORAŻKA NA POCZĄTEK!!!

W pierwszym meczu Nafciarz przegrywa na wyjeździe z drużyną z Jasionki 5:0! Pierwsza połowa to bezbramkowy remis i dobra gra naszej drużyny. Druga połowa to już nie ten sam Nafciarz co w pierwszej odsłonie,indywidualne błędy,złe decyzje i wybijanie piłki byle dalej musiały skończyć się porażką,ale 5 bramek w drugiej połowie to dużo! Praca sędziego pozostawiała dużo do życzenia (podyktowane 3 rzuty karne),ale mimo wszystko Huragan był drużyną lepszą (w drugiej połowie) i zasłużył na zwycięstwo. Swoje debiuty w Nafciarzu w tym meczu mieli Dawid Wnęk i Bartek Biały,a Łukasz Jędrzejczyk powrócił po bardzo długiej przerwie. Chłopakom życzymy dużej ilości goli !!!

Za tydzień Nafciarze zagrają na swoim stadionie z drużyną z Lubatowej. Początek meczu godz.13:00.

START SEZONU 2018/2019!!!

• autor: Kamil159369, 2018-08-14 09:54

START SEZONU 2018/2019!!!!

Już w najbliższą niedziele tj.19.08.2018r. wracamy na boiska B KLASY GR.IV. W rundzie jesiennej zmierzymy się z dwiema nowymi drużynami w naszej grupie,jest to PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE I JASIOŁKA JASLISKA. Na ,,pierwszy ogień" nafciarze zmierzą się na wyjeździe z drużyną z Jasionki,  Huragan o włos przegrał awans do A klasy z drużyną z Komborni. Nafciarze drużynę z Jasionki pamiętają doskonale,nie tak dawno,bo w rundzie wiosennej przegrali na własnym stadionie aż 8:2. Miejmy nadzieję że tym razem taki scenariusz się nie powtórzy, a czarno zieloni pokażą że grać w piłkę nie zapomnieli.

Pierwszy gwizdek 19.08.2018 godz.13:00 stadion JASIONKA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!

Mecz 2018-10-14, 12:00

herb LKS NAFCIARZ BÓBRKA 4:0 herb BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA
LKS NAFCIARZ BÓBRKA   BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS NAFCIARZ BÓBRKABŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA
LKS NAFCIARZ BÓBRKA 4:0 BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA