LKS Nafciarz Bóbrka - strona nieoficjalna

LKS NAFCIARZ BÓBRKA 0:1 ROTAR WĘGLÓWKA

Legitymacje członkowskie

Legitymacja członkowska jest honorową kartą kibica naszego klubu. Posiadanie legitymacji zwalnia z obowiązku zakupu biletu podczas meczu, ma ona wartość symboliczną a każdy z klubowiczów staje się w ten sposób osobą ściśle związaną z naszym zespołem.

"NAFCIARZ" to klub istniejący od 1934 roku, posiadający bogatą, lokalną historię. Teraz, po blisko 80 latach od jego powstania znajdujemy się na kolejnym zakręcie, który jak najbardziej jest do przebycia. Nadszarpnięty wizerunek naszej drużyny poprzez słabe wyniki postarajmy się zmienić wspólnie!

Wprowadzając Legitymacje Członkowskie, Zarząd Klubu prosi nie tylko o kwartalną wpłatę 10 złotych na rzecz "NAFCIARZA" ale także o pomoc w pracach na rzecz poprawy wyglądu stadionu.

Chcemy aby wszyscy klubowicze stworzyli jedność, której od dawana nie było w Bóbrce. Tak naprawdę to jedynie wspólna praca i dobra atmosfera może poprawić obecną sytuację. Zebrane pieniądze z legitymacji nie pozwolą nam już teraz spełnić wszystkich celów jakie postawiliśmy przed sobą, ale na pewno zmienią nasz Klub a przede wszystkim nasz obiekt stadionowy! Wystarczy popatrzeć na stan budynku klubowego, poniszczone ławki stadionowe czy ogrodzenie... Takie widoki nie przystoją żadnemu zespołowi... nawet grającemu w C-klasie!

Wygląd legitymacji zamieszczamy poniżej. O oryginalności legitymacji świadczy pieczątka Klubu na jej odwrocie.

Kliknij na zdjęcia aby powiększyć

Wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do grona klubowiczów, prosimy o kontakt z Zarządem Klubu.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS NAFCIARZ BÓBRKA 0:1 ROTAR WĘGLÓWKA
2017-10-22, 11:00:00